Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılabilir

Nasıl Para Kazanılır?

Anket doldurmak için öncelikle sayfaya Aza olmak gerekir. Sayfaya bilgilerinizi yanlışsız girdikten sonra e maile gelen onaylamayı tamamladıktan sonra anket doldurma işine geçebilirsiniz. Bilgilerin hiç bir kurum ve kuruluşla paylaşılmayacağı bilmeli ve gönül rahatlığıyla doğru bilgi girip anket doldurarak Nakit kazanabilirsiniz. İlave Amel arayan kadınlar, öğrenciler hem de hane hanımları yalnızca yarım saatini ayırarak anket doldurup yüksek miktar kazabilir.  Herhangi bir kontrat yapmaya lazım duymadan anket doldurma işine başlayabilirsiniz. kimi sayfalara kontrat yapılması gerektiğini vurgulayabilir. Bu sayfalara itibar etmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Anket doldurma siteleri epey güvenli siteler olduğu için kontrat yapma gereği duymamaktadır. Anket doldurma işine girdiniz ancak istediğiniz şekilde gitmiyor iptal etmek istiyorsunuz ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Derhal biz söyleyelim. Anket doldururken e mailinizi kullanmaktasınız ve en alt kısımda bulunan “aboneliği iptal et” butonuna tıklayarak abonelikten Lahza itibari ile çıkabilirsiniz.

Anket Doldurarak Kaç Tl Kazanılır?

umumi itibari ile 350-400 Tl kazanmak olası. Ancak bazı siteler Nakit adına Armağan çeki, Armağan kuponu gibi ayrımlı hediyeler veriyor. Miktarı yükseltmek sizin elinizde bunu biliyorsunuz değil mi? Aniden Çok anket doldurma sitesine Aza olarak miktarı arttırabilirsiniz. Ne kadar anket o kadar Nakit unutmayın…  Beğenmediğiniz bir anket gönderildi ancak siz bu ankete yanıt vermek istemiyorsunuz. öyleyse anketi cevaplama zorunluluğu olmadığını bilmelisiniz. Biricik amacınız Nakit kazanmaksa anketi kaçırmadan doldurmak gerekir. sual seçmek pek doğru olmaz.

Anket doldurma işinin harbi olmadığını düşünen kişiler güvenmemek açısından haklılar. Çağ o kadar bozuldu ki insan neye nasıl davranması gerektiğini bilemiyor. Ancak anket doldurma siteleri sana itimat sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Sizden rastgele bir talepte bulunmayan anket doldurma siteleri yalnızca İlave gelir elde faktörüz için sana yardım ediyor.

Anket Doldurarak Kimler Para Kazanabilir?

kimi sitelerde alt yaş 18 olarak geçerken kimi siteler de ise 16 olarak belirtilmiş. Bu yaşların üzerinde olan her fert anket doldurarak İlave gelir elde edebilir. Ancak Türkiye’de ikamet etmek gerekiyor. Diğer rastgele bir şart ön görülmüyor.  Anketlerde kazanılan Nakit neye göre belirleniyor diyorsanız söyleyelim. Anket doldururken göz önünde bulundurulan en Mühim şey gönderilen anketin uzunluğudur. Anket uzun olduğu için zamanınızı alıyor çünkü anket için biçilen ücret artıyor. zati ankete başlamadan Evvel e mailinize gönderilen bilgilendirici mesaj sizlere Muavin oluyor.

Anketlerin Gönderilme Sıklığı Nedir?  Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğiniz takdirde kesif şekilde anket alabilirsiniz. Bilgilerin doğru girilmesi sebep bu kadar Mühim diye düşünüyorsanız söyleyelim. Çünkü sizin özelliklerinize göre anket gönderiliyor. örneğin hamilelik dönemi geçirdiniz bu Devre konusunda makaleler gönderiliyor ve sizin görüşleriniz alınıyor. Hamilelik yaşamış bir kadın ile yaşamamış bir bayana gönderilen anket özdeş değildir. Doğru bilginin girilmesi henüz Çok anket doldurarak henüz Çok Nakit kazanmanıza Muavin olacaktır.

Kazanılan Para Nasıl Ödenir? 

Anket doldurdunuz doldurdunuz ve paranız epey birikti. Nasıl parayı alacağınız konusunda muamma yaşıyorsunuz. Para ödeme işleminin paypal veya banka havale yoluyla yapıldığını bilmeniz gerekir. Ancak hediye çeklerinin havale yolu ile yapılması mümkün değil. Bu yüzden hediye çekleri ya kodu gönderilerek gerçekleştiriliyor ya da posta yoluyla hediye çeki elinize ulaştırılıyor.

Hangi Anket Siteleri Güvenilir?

Merak e

denler için emin anket sitelerini sizler için derledik. İşte en çok kullanılan anket siteleri.

 1. Toluna TR

 2. Düşünce Pazarı TR

 3, Panel Station TR

 4, Global Test TR

 5, Marketagent TR

 6, İpsos TR

Anket doldurma sitelerine Aza olarak birbirinden hoş Armağan çeki ve yüksek miktarda paralar kazanabilirsiniz. Tüm sitelere Aza olarak kazancınızı ikiye üçe hem de dörde katlayabilirsiniz. Unutmayın Nakit kazanmak sizin elinizde.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir