Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır

Kulağa harbi olamayacak kadar iyi geliyor değil mi? Dünyada milyonlarca insan her gün Muhtelif ürünlerle alakadar görüş bildirmelerine bedel para kazanıyor. Pazar araştırması firmaları insanlara para ödeme yapıyor ve ödüller veriyor. Siz de abes zamanlarınızda İlave Amel olarak anket doldurup para kazanabilirsiniz. Aşağıdaki makaleyi okuyarak bu İlave Amel hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmaya nasıl başlanır?

1 – şahsi e-postanızdan ayrı Yepyeni bir e-posta hesabı açın. Faturalarınızın ve arkadaşlarınızdan gelen e-postaların istenmeyen postalarla ( junk mail ) karışmasını istemezsiniz. Bize bu konuda güvenebilirsiniz en iyisi e-posta hesaplarını ayırmaktır. sana tavsiyemiz gmail kullanmanızdır fakat parasız hesap açabileceğiniz Diğer hizmet sağlayıcılarda vardır.

2 – taktik geliştirin. Birkaç Adet siteye Aza olarak hayatınızı idame ettiremezsiniz. Bu işi yalnızca biraz henüz kazanmak için yapıyorsanız tesadüfen bulduğunuz sitelere Aza olabilirsiniz. surveysavvy.com ve yourfreesurveys.com en favori sitelerdir. Haftada birkaç Defa anket doldurmak istiyorsanız bu sitelere Aza olabilirsiniz. parasız listelerin olduğu siteler de Mevcut ancak dikkatli olmalı ve Aza olmadan Evvel internet sitesindeki profili dikkatlice okumalısınız.

20 Adet siteye Aza olursanız Nakit kazanmaya başlarsınız ancak bu kifayet değildir. İyi ve yinelenen gelir ele geçirmek istiyorsanız en az 100 Adet internet sitesine Aza olmanız gerekir. Biraz sabırlı ve organize olmanız gerekecektir. Sonuçları gördüğünüzde buna değeceğini anlayacaksınız.

Sitelerin çoğunda alıcı destek hizmeti vardır böylece aklınıza takılan soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

3– Anket sitelerinin çoğu Yepyeni Aza olanların bilgiler anketi doldurmasını ister. Nakit kazanmasınız dahi bu anketleri doldurun. Bu sayede kaliteli olduğunuz konularda henüz çok anket alırsınız.

4 – Derhal pes etmeyin. İnsanların çoğu birkaç hafta sonra bu işi bırakır. Anket firmalarının sana yeteri kadar güvenmesi ve iyi ödemeler yapacakları anketleri göndermeleri için biraz vakit geçmesi gerekir.

5 – profili doğru ve dürüst şekilde doldurun. Anket siteleri er yada geç niyetinizi süreçler. Dürüst olmadığınızı anlarlarsa sana anket göndermeyi keserler.

6 – E-postanızı sıklıkla Denetim edin ve anketleri en kısa müddette doldurmaya çalışın. Anketler ç

oğunlukla hızla tamamlanır.

İpuçları ve uyarılar

  • Anketlerden kazanacağınız para konusunda gerçekçi olun. Anket doldurarak zengin olamazsınız.
  • Anket sitesi gibi görünen dolandırıcılara karşı uyanık olun. Anket siteleri kredi kartı numaranızı istemez.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir