Anket Doldurarak Para Kazanmak

Parayı yanlış yerlerde aramayın. Biraz vakit ayırarak ve gayret göstererek online anketler sayesinde Nakit kazanabilirsiniz. Meşru olan internet sitelerini bulun, kayıt prosedürlerini tamamlayın ve anketleri almaya başlayın. Aşağıdaki adımları takip ederek anketlerden Nakit kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket doldurarak nasıl para kazanılır?

Birinci adım: Online anketleri almaya hak kazanın

1- Hazırlıklı olun. Araştırmacılar belli tipteki insanları seçerler ve her anket için Müsait olmayabilirsiniz. ( 25 yaşında sıhhatli bir insansanız ve firma da 60 yaşında dairede Daimi pinekleyen birilerini arıyorsa sana anket göndermez )

2- Anketleri doldurun. Anket firmalarının çoğu kayıt mertebesinde eleyici anketler yaparlar.

 • harbiden de ilk ismim epey ehemmiyetlidir. Anket firmalarının yaptığı eleyici anketleri doldururken biraz henüz vakit ayırın bu yüzden bu anketler sayesinde araştırma firmaları demografik özelliklerinizle alakadar henüz çok bilgi sahibi olurlar ve sana henüz Çok anket gönderirler.
 • Unutmayın sana yalnızca demografik özelliklerinizle ahenkli anketler gönderilir. İşte bu nedenle henüz hızlı olmak yerine bilgilerinizde boşluklar bırakırsanız anket alma şansınız henüz az olur.

3- Sık sık Denetim edin! Hem internet sitesini hatta e-postanızı belli aralıklarla Denetim edin. kimi firmalar diğerlerine göre henüz çok anket gönderir ve siz de bu fırsatları kaçırmak istemesiniz.

 • Bireysel anket siteleri sana bir ay içerisinde yalnızca iki Adet anket gönderebilir. Ne kadar çok firmaya kayıt olursanız o kadar çok anket alırsınız.
 • E-postanızı anketler için düzenleyin. Gelen Tüm anket e-postaları bayraklı olsun, e-postanıza geldiğinde İkaz versin ve listenin en üstünde yer alsın. Dikkatinizi çekmesine Muavin olacak her şeyi yapın.

4- En iyi anketleri seçin ve tamamlayın. Anketler almaya başladıkça henüz jüri olacaksınız ve vaktinizi ayırmanız şart olan en iyi anketleri seçer hale geleceksiniz. başka taraftan vakit probleminiz yoksa hepsini doldurabilirsiniz. İstemediğiniz hiçbir anketi doldurmak zorunda değilsiniz.

İkinci adım: Meşru anket sitelerini bulun

1- Araştırma yaparken dikkatli olun. Meşru olan ve sana para kazandırabilecek bir sürü anket firması vardır. Ancak tabi ki aktöresel değerleri hiçe sayanlar ve özdeş vakitte hiçbir gayret harcamadan sizden para koparmak isteyenler de olacaktır. Dolandırıcılardan Irak durmanın yolları şunlardır:

Hiçbir vakit ön ödeme yapmayın. kimi firmalar Lüzumsuz olduğu halde anket listelerine girebilmeniz için sizden küçük bir fiyat isterler. Şartlar ve koşulları, sıkça sorulan sualleri veya firmanın internet sitesinde yer Meydan başka alanları Denetim edin. ( bu tür profili bulmak zor veya imkansızsa bu firmayı Al listeye alın ve listenizin dışına çıkarın )

2- Ödemenizi para alacağınızdan güvenilir olun. Tamamladığınız anketlere bedel sana para ödeme yapacak tonlarca internet sitesi vardır ancak bazıları da yalnızca Armağan kartları verir veya sizi çekilişe sokar.

 • kimi internet siteleri sizin faydanıza olsun veya olmasın Tüm bunların kombinasyonunu sunar. İnternet sitelerinin sıkça sorulan sualler, şartlar ve koşullar vb. gibi bölümlerini Denetim ederek sizi tam olarak ne şekilde ödüllendireceklerinden güvenilir olun.
 • kimi firmalar ürünler veya ödüller Öneri eder, veya bir şekilde kullanabileceğiniz puanlar biriktirmenizi sağlar. Bunların çoğu para gibi kullanışlı veya kıymetli değildir ancak vakit zaman şans yüzünüze gülebilir.
 • En ince ayrıntılara kadar her şeyi dikkatlice okuyun. Örneğin kimi internet siteleri Xbox360 veya Yepyeni bir dizüstü bilgisayar kazanabileceğinizi söyler ancak dikkatlice incelerseniz “kazandınız” kısmının yanındaki yıldız işaretini ayrım edebilirsiniz. Kaçamak sözlere Bilhassa dikkat edin. Örneğin “neredeyse kazandınız” gibi. Bu tür tuzaklara düşmeyin bu yüzden Gülünç şekilde zordur ve zahmete değmez.

3- saklılık politikasını okuyun. Çoğunlukla anne sayfanın en altında bulunur. Bilgilerinizin kiminle paylaşılacağı ehemmiyetlidir. Her vakit açıklamaları okuyun: “Firmamıza vermiş olduğunuz e-posta adresiniz başkalarına satılmayacaktır, verilmeyecektir veya rızanız olmadan üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.”

4- Yaş sınırlamalarını Denetim edin. Online anketler, para kazanmak isteyen gençler için süper bir Amel fırsatıdır ancak Tüm siteler buna destur vermez. ( ailelerin onayı olursa çoğu destur verir. )

5- En düşük ödeme miktarını öğrenin. İnternet sitelerinin çoğu belli bir tutara ulaşana kadar para ödeme yapmaz.

İşe başlamadan Evvel Lüzumlu olan miktarın adil olmasına dikkat edin ( Çoğunlukla 20 dolardan sonra ödeme yapılır )  ve henüz da ehemmiyetlisi internet sitesinden hoşlanmadıysanız ve bir Lahza Evvel paranızı alarak üyeliğiniz iptal etmek istiyorsanız zamanlamaya dikkat edin böylece henüz Çok anket yapmak zorunda kalmazsınız.

6- Reytingi yüksek olan internet sitelerini araştırın. GetPaidSurveys veya BigSpot gibi itibarlı anket sitelerine Aza olursanız beraber çalıştıkları firmaları da derecelendirebilirsiniz.

Üçüncü adım: Anket sitelerine kayıt olun

1- Anketler için Yepyeni bir e-posta hesabı açın böylece Daimi kullandığınız e-postanıza istenmeyen postalar ( junk mail ) gelmez. Bilgilerinizi başkalarına satmayacaklarını söylerler ancak tanınmayan siteler başkalarıyla bilgilerinizi paylaşabilir.

2- Meşru firmalara kaydolun. İsminiz, e-posta adresiniz, doğum gününüz, cinsiyetiniz ve adresiniz gibi Esas bilgileriniz Çoğunlukla siteler tarafından istenir. Bu süreci tamamladıktan sonra PayPal bilgilerinizi de vermeniz gerekebilir bu yüzden kazandığınız Nakit PayPal’a yatırılır.

Gerekliyse saklılık politikası, şartlar ve koşulları gözden geçirin.

3- Üyeliğinizi doğrulamak için e-postanızı Denetim edin. Kayıt işleminden sonra firmalar verdiğiniz e-posta adresini doğrulamak için sana e-postalar göndereceklerdir. Bu e-postaları açın ve hesabınızı etken hale getirin.

4- Adres defterinize sitelerin e-posta adreslerini ekleyin. Gelen e-postalardan biri kayıtlı olanlarla uyuşmuyorsa e-posta hesabınız otomatik olarak bu e-postayı spam olarak işaretleyecektir.

İpuçları

Çok fazla zamanınızı almayan bu anketlerden sadece bi

rkaç dakikanızı ayırarak günde 10 dolara kadar para kazanabilirsiniz ve böylece bir ayda 300 dolar civarında ek gelir elde etmiş olursunuz olursunuz.

Nakit para kazanmak isteyen gençler de anket doldurur ancak firmaların katılmalarına izin verip vermediğini önceden araştırmaları gerekir.

Mozilla Firefox veya Google Chrome kullanıyorsanız dolandırıcılık yapan sitelere girmenizi engellemek için WOT uzantısını kullanın.

Uyarılar

 • Dikkatli olun bu yüzden online anket sitelerinin çoğunda virüs ve çaşıt yazılımlar vardır.
 • harbi olamayacak kadar iyi olan vaatlere kanmayın.
 • Telefon numaranızı netlikle vermeyin ters halde pazarlamacılar kapınıza dayanır.
 • Kendinize amacınızın ne olduğunu Mesele. Anketler İlave gelir sağlamanın en iyi yollarından biridir ancak düzenli işinizi bırakmamalısınız.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir